U Uranie 18, Praha 7, CR
+420 725 719 563
petr.hedrlin@3epraha.cz

3DEXPERIENCE WORLD 2021

CAD/CAM pro výzkum, inkubátory a start-upy

3DEXPERIENCE WORLD 2021

Připojte se k celosvětové komunitě SOLIDWORKS ve dnech 8. - 11. února 2021 na 3DEXPERIENCE WORLD 2021

Rok 2020 byl ve znamení obrovské změny technologií setkávání. Nucené lockdowny většiny zemí, omezení cestování, konferencí a veletrhů, které byly vždy centrem vědy a inovativních technologií, postavily před organizátory nečekané výzvy.

I organizátoři tradičního setkání uživatelů SOLIDWORKS, které se každoročně těší obrovskému zájmu uživatelů, techniků a firem, museli reagovat na tuto COVIDovou výzvu a připravili pro nás virtuální konfrenci 3DEXPERIENCE WORLD 2021. Nejenže tato konference proběhne v tradičním termínu, ale letos, díky změněným podmínkám, mohou být na akci  i ti, kteří by se jinak této akce nemohli zúčastnit. 

Využijte této šance a spojte se s uživateli SOLIDWORKS, osvojte si nové dovednosti, podívejte se na skvělé technologie a objevte budoucnost světa CAD/CAM a 3D.

3DEXPERIENCE WORLD  sdružuje živou komunitu návrhářů, inženýrů, výrobců, podnikatelů a vedoucích podniků, jejichž zástupci na tomto setkání učí, ukazují a sdílejí znalosti, které pomáhají inovovat  a transformovat podnikání firem na celém světě.

Komunity SOLIDWORKS pomáhaly na celém světě v boji s COVIDEM, díky těmto technologiím se konstruovaly a vyráběly zařízení a přístroje, které pomáhaly na mnoha pracovištích napříč všemi druhy průmyslu.  A nás může těšit, že se do tohoto boje úspěšně zapojily nejen české firmy, ale i řada českých škol a jejich studentů.

3DEXPERIENCE WORLD  bude určitě jednou z největších virtuálních událostí v roce 2021. Jsou připraveny tři dny vzrušujícího programu, více než 120 technických vysílání, řada příležitosti spojit se s partnery a poskytovateli služeb SOLIDWORKS z celého světa a seznámit se s jejich nápady  a inovacemi. A to vše z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Objevte a naučte se nové dovednosti

Inspirujte se od lídrů v oboru

Najděte partnery a spolupracujte

Zažijte komunitu SOLIDWORKS  

Připravená agenda umožní všem účastníkům vybrat si svůj program z velkého katalogu možností pomocí snadno použitelného navigačního nástroje. Budete se moci zúčastnit hlavních přednášek, vzdělávacích akcí, ať už přímo nebo po přihlášení, prohlídkových výstav, účastnit se průzkumů, diskuzí a poutavých setkání. Vybrané aktivity vám organizátoři představí v krátkých anotacích ještě před vlastním programem. Registrace je otevřena, tak se neváhejte přihlásit.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *